Календар знаменних та пам’ятних дат Козятинщини

…Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі  хронологічний довідник «Знаменні і пам’ятні дати Козятинщини». Його мета – надати представникам владних структур, працівникам культурно-освітніх установ, викладачам, журналістам, краєзнавцям, студентам, учням, широкому колу читачів довідковий матеріал про важливі події в історії району, ювілеї видатних уродженців краю та діячів, які життям і діяльністю пов’язані з Козятинщиною.  Більш широку інформацію про ювілейні дати Козятинщини можна отримати у відділі  обслуговування ЦРБ інформаціїя з питань краєзнавства (тел. (0432) 2-53-50), де до ваших послуг – зведений краєзнавчий каталог, картотеки. довідково-бібліографічні видання та фонд краєзнавчої літератури.

…….Із переліком знаменних і пам’ятних дат державного та світового значення, українських професійних та великих народно-релігійних свят на 2011 рік ви зможете ознайомитися на сайті Національної парламентської бібліотеки України.

…….Для поліпшення подальшого випуску календарів просимо надсилати його укладачам свої зауваження та пропозиції: r_library_kazatin@bigmir.net